
влевовправо
Туристична дров'яна піч CHL-015 (Метал)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 900666
1 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 946-43-66
Віта (Київстар)
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристична дров'яна піч CHL-015
Похідна піч CHL-015 призначена для обігріву на відкритому повітрі у поході. Ефективний замінник багаття. Піролізний принцип горіння. Безпроблемне розведення вогню гарантується наявністю на камері спеціальних отворів, що забезпечують чудову тягу. Паливом можуть служити сухі гілки, суха кора, шишки, суха трава, вугілля, що залишилися від старого багаття.
Переваги:
- надійний метал
- простий конструктив
- компактність
- легкість
Характеристики:
- Розмір: 15х21см
- Вага: 0.93кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Антикорозійне |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 0.93 кг |
- Ціна: 1 599 ₴







