
влевовправо
Чотиримісний похідний намет Naturehike NH21ZP015 (Темно-зелений)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 703984
7 970 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 946-43-66
Віта (Київстар)
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісний похідний намет Naturehike NH21ZP015
Намет Naturehike NH21ZP015 на допомогу туристам, любителям активного відпочинку. Сюди можуть поміститися три-чотири особи. Встановлювати намет легко. Вона забезпечує захист від агресивної дії сонячних променів, закриває від дощу та вітру. Затишна, зручна та простора. Ступінь захисту від вологи – 2000 мм водяного стовпчика.
Водонепроникний. Виготовлений із використання матеріалів: 210Т поліестер, 150D поліестер, каркас – зі сплаву алюмінію 7001. Усередині намету є гачок для підвішування ліхтаря. Добре вентилюється, перебувати у укритті буде комфортно. В комплектацію входять: сумка для зберігання, жердини, шість вітрових мотузок, зовнішній тент, 15 кілочків, ремінь для стяжки, внутрішній тент.
Характеристики:
- намет для туризму, активного відпочинку;
- ємність: 3-4 особи;
- колір – темно-зелений;
- водостійкість: 2000 мм водяного стовпа;
- матеріали: 210Т поліестер, 150D поліестер, каркас - зі сплаву алюмінію 7001;
- ефективно пропускає повітря;
- розміри: 210*(100+210+60)*130 сантиметрів;
- в упакованому вигляді габарити: 50*17 см;
- вага 3,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 370 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 970 ₴



