
влевовправо
Жіночий туристичний рюкзак Tatonka Isis 60л (Червоний)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 712805
12 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 946-43-66
Віта (Київстар)
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий туристичний рюкзак Tatonka Isis 60л
Жіночий туристичний рюкзак Tatonka Isis 60 зі зручною системою підвіски V2-System, яка переносить навантаження на стегна, вона продумана з урахуванням жіночої анатомії для ідеального підганяння. Містке основне відділення можна розділити на два за допомогою знімної перегородки. Фасадний доступ в основне відділення забезпечує зручність в упаковці речей, а в бокові кишені з легкістю поміститься термос або ліхтарик.
Як і всі рюкзаки бренду Tatonka рюкзак зроблений з високоякісного та міцного матеріалу, а також має м'які та зручні ремені та систему підвіски, які забезпечать спині комфортність навіть упродовж тривалого часу.
Основні особливості рюкзака:
- М'які плечові ремені анатомічної форми
- М'який регульований пояс на стегнах
- Регульована по висоті кришка-клапан
- Накладна передня кишеня на блискавці
- Додатковий зовнішній доступ до основного відділення
- Петля для льодоруба
- Чохол від дощу
- Відділення для аптечки
- Вихід для питної системи
Характеристики:
- Бренд: Tatonka
- Модель: Isis
- Габаритні розміри: 810х310х240мм
- Об'єм: 60л
- Вага: 2850г
- Тип плечових ременів: S-подібні
- Наявність поясу: нагрудний та поясний
- Система підвіски: V2-System
- Система вентиляції спини: є
- Матеріал: Textreme 6.6,Texamid 11.1
- Колір: червоний
Комплектація:
- рюкзак Tatonka Isis (60л), червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вага | 2850 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 81 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 24 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 60 л |
| Особливості рюкзака | Накидка від дощу, Кріплення для льодоруба, Анатомічна конструкція |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 12 179 ₴


