
влевовправо
Годинник чоловічий водостійкий тактичні Besta United Brave ВСУ Камуфляж
- Готово до відправки
- Код: 719788
1 195 ₴
+380 (97) 946-43-66
Віта (Київстар)
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичні Besta United Brave ВСУ
Besta United Brave ВСУ – лімітована версія годинників Besta з логотипом СП. Механізм і електроніка виготовлені відомим брендом Skmei, а дизайн, логотип СУ і складання виробляє українська бренд Besta. Годинник має витончений дизайн і якісний японський механізм. Він розроблений спеціально для військових, витримує підвищені навантаження, холод до -30 і потрапляння води до 3 метрів.
На передній стороні годинника вироблене витончене гравіювання Слава України и герб ССУ! На задній стороні — тризубець и Героям Слава!
Кожен годинник комплектується офіційною гарантією на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Для військових — Тактичні
- Функції Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time)
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Поликарбонат
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Стекло - Поликарбонатное
- Колір корпусу — Милитари
- Розміри, мм — 50х19
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Милитари
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 24 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець — Немає
- Діаметр — 50 мм
- Товщина — 19 мм
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Колір браслета/ремінця | Камуфляж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Загальна довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Фабрика збірки | Україна |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Скло | Полікарбонатне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Стиль | Спортивний |
| Колір ремінця | Милитари |
| Вага, г | 60 |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Механізм | Кварцовий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| За діаметром годинника | Великі |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Для військових | Тактичні |
- Ціна: 1 195 ₴








