
влевовправо
Миша комп'ютерна Racer USB Машинка
- Готово до відправки
- Код: GCMR100
1 190 ₴
+380 (97) 946-43-66
Віта (Київстар)
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша комп'ютерна Racer USB Машинка
Оригінальна комп'ютерна миша у формі ретромашини — ідеальний подарунок для чоловіка-автомобіліста!
Сама миша одночасно і кумедна, і функціональна, і має зручний дизайн. Працює з усіма комп'ютерами з простим роз'ємом USB. Так що, якщо вам потрібна класна, барвиста, ретро миша або для себе, або для подарунка комусь, то це саме те, що ви шукаєте!
Вона має ретроболочку та чудову якість збирання з реальними фарами, що світяться. Миша сама по собі дуже цікава та функціональна.
Особливості:
- Оптична миша
- Колесо прокручування
- Рівень чутливості: 800 пікселів на дюйм
- Килимок для мишки в наборі
Характеристики:
- Розміри: 16,6 x 10,8 x 10,4 см
- Вага: 181 г
- 800 dpi
- Довжина проводу: 130 см.
- 2 кнопки й 1 колесо
- Виробник: Великобританія
- Бренд: Satzuma
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Satzuma |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 800 dpi |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 104 мм |
| Вага | 181 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | USB-кабель |
- Ціна: 1 190 ₴


