
Годинник-будильник Gingko Brick на акумуляторі з термометром дерево Береза
- Готово до відправки
- Код: GK15W11
2 900 ₴
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
Годинник-будильник Gingko Brick на акумуляторі з термометром дерево Береза
Смарт-будильник Gingko BRICK — це декоративний елемент із функцією годинника, який також показує дату та температуру.
Він має до трьох сигналів, настроюваних із понеділка по п'яті або з понеділка по неділя.
Крім того, як і всі годинники марки Gingko, він має режим очікування, за якого годинник залишається вимкненим.
Годинник Gingko BRICK обладнані технологією світлодіодного дисплея, що активується простим клацанням пальців. Після клацання годинник по черзі показує час, дату та температуру. Коли вам потрібно перевірити час у темряві, просто злегка торкніться тумбочки або просто клацніть пальцями.
Час миттєво з'явиться для вас і автоматично вимкнеться, коли вам це більше не потрібно.
Матеріал:
- Верхнє покриття виготовлене з натурального дерева, береза
- Внутрішній каркас світильника виготовлений з алюмінію
Функціональність:
- Функція будильника з повторенням • Відбивають час на екрані • Світлодіодний екран чутливий до дотику та звуку
- 12/24 годинний формат годинника
- Європейський або американський формат дати
- Вимикаються від повороту
- Можливість показувати час постійно
ренд Gingko славиться тим, що основна увага приділяється красивому дизайну та новітнім технологіям, водночас в основі лежить екологічність.
Мета — створювати сучасні, прості та функціональні продукти.
Gingko створений, щоб слугувати довго, а мінімалістичні стилі створені, щоб витримувати всі останні тенденції у світі дизайну та технологій.
Треба звернути увагу, що оригінальні продукти Gingko виготовляються з натуральних матеріалів, як-от бамбук та інші екологічно чисті породи дерева.
Характеристики:
- Вбудований акумулятор на 2000 мА·год
- Від одного заряду працюють до шести місяців
- Час заряджання: 3-4 години (годинник може бути під'єднаний постійно до мережі)
- Країна-виробник: Великобританія
- Розмір: 15 х 4,5 х 10 см
- Вага: 550 г
- Матеріал корпусу: дерево
- Тип циферблата: цифровий
- Джерело живлення: від мережі, вбудований акумулятор
- Вбудована пам'ять увімкнена для збереження налаштувань користувача
- Відтворюють час і температуру на екрані
- Світлодіодний екран чутливий до дотику та звуку
- 12/24 годинний формат годинника
- температура може відтворюватися в градусах Цельсія або Фаренгейтах
- Європейський або американський формат дати
- Автоматичне затемнення
- Можливість показувати час постійно
- Вбудований акумулятор
- Від одного заряду працюють 5-7 днів із постійним дисплеєм або 2-3 місяці з чутливими до звуку параметрами
- Час заряджання: 3-4 години (годин можуть бути під'єднані постійно до мережі)
- Вбудована пам'ять увімкнена для збереження налаштувань користувача
- Функція будильника з повторенням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gingko |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал циферблата | Натуральне дерево |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Голосове сповіщення | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.55 кг |
- Ціна: 2 900 ₴





