
Годинник у банці Vento I love you (8.5 х 8.5 х 5.6 см)
- Готово до відправки
- Код: 46320-1
1 295 ₴
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
Годинник у банці Vento I love you (8.5 х 8.5 х 5.6 см)
Годинник у банці I love you — унікальний і оригінальний сувенір пропонує німецька компанія Vento. Це, образно кажучи, "консервований годинник". Циферблат прикрашений яскравим принтом у ліричній тематиці та символом кохання. Годинник має магніт і стійкий-тримач на задній панелі, так що його можна як поставити на стіл, так і повісити на холодильник. Але це ще не всі сюрпризи!
Дизайнери компанії вдосконалили звичайну консервну банку до невпізнання! На вигляд — жерстяна банка консервів, але варто дерти за кільце та консерви перетворюються на оригінальний годинник із магнітною основою для кріплення на холодильник. Чудовий подарунок коханій людині, колезі чи другові. Приємне здивування і бурхливі емоції від побаченого практично гарантовані, що отримав від вас у подарунок банку консервів. Попросіть під час усіх наявних, відкрити її, сіпнувши за кільце, а потім спостерігайте за наступною реакцією оточення. Ви також можете вставити будь-яку картинку в цей годинник. Перед вручанням подарунка вставте світлину людини, яку хочете їх презентувати замість стандартного циферблата. Зробити це можна через потаємну систему знімного дна, цілісність банки водночас не порушується.
Годинник може стати Вашим ексклюзивним подарунком близькій людині. Задня панель можна відкрутити, вийняти вкладений принт і замінити його своєю фотографією. Водночас верхня кришка з кільцем залишиться неушкодженою і Ви, подаруючи подарунок, зможете по-справжньому здивувати обдаруваного.
Характеристики:
- Розмір: 8,5 х 8,5 х 5,6 см
- Матеріал: метал
- Виробник: Німеччина
- Бренд: Vento
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vento |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 1 295 ₴









