
влевовправо
Годинник жіночий наручний Baosaili Ibso Aura Золотистий
- Готово до відправки
- Код: 719813
1 195 ₴
+380 (97) 946-43-66
Віта (Київстар)
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Baosaili Ibso Aura
Годинник Baosaili Ibso — це стильні та елегантні жіночі аксесуари, що поєднують у собі сучасний дизайн і високу якість. Вони характеризуються витонченими циферблатами, різноманітними варіантами ремінців і різними прикрасами. Годинник Baosaili Ibso підходять як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, додаючи родзинки в будь-який образ. Завдяки надійним механізмам і увазі деталей, вони забезпечують точність і довговічність.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 30х8
- За кордоном механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Золотистий
- Застібка — Дворівнева
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Діаметр — 30 мм
- Товщина — 8 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Baosaili
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baosaili |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Аллою |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Вид індикації | Индексы |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Стиль | Класичний |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Розміри, мм | 30х8 |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Характеристики механізму | Японія (Seiko) |
| Тип цифр | Индексы |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Для жінок | Для жінок |
- Ціна: 1 195 ₴









