
Вібросканка Vibe-Tribe Mamba 18 Вт (Зелений)
- Готово до відправки
- Код: 32441
6 450 ₴
- +380 (93) 274-08-81Віта (lifecell)
- +380 (95) 431-09-21Віта (Водафон)
- +380 (66) 219-66-61Віта (Водафон)
- +380 (96) 005-32-19Іван (Київстар)
Виброколонка Vibe-Tribe Mamba 18Вт
Завдяки новим технологіям, якість звуку цього динаміка може зрівнятися із системою домашнього кінотеатру. Увімкніть музику, поставте динамік на рівну поверхню (обов'язково умова), і ви будете здивовані якістю почутого!
Потужність динаміка "Mamba Speaker" 6 разів перевищує потужність аналогів (стандартний показник 3W, "Mamba Speaker" — 18 Вт!)
Ця колонка працює за принципом вібрації, яка фіксується на будь-якій рівній поверхні, яка так само вже є джерелом звуку. Тобто просто тримаючи в руці цю віброносину, ви не почуєте нічого приємного, тільки невиразну пелюшку та вібрацію в руці, але поставивши її на стіл, ви відчуєте чималий приплив потужності звукової хвилі!
Інноваційна вібро-резонансна колонка Vibe-Tribe Mamba має ексклюзивний італійський дизайн і забезпечує якісний 3D-звук. Завдяки новітнім технологіям звук виходить не від динаміка, а від поверхні. Динамік має 18W потужність на виході, діапазон частот 160 Гц ~ 16 кГц, акумулятор 1400 мА·год, що забезпечує 4 години безперервної роботи, а також обладнаний Bluetooth-модулем, що дає можливість бездротового відтворення звуку.
Характеристики:
- Бренд: Vibe-Tribe
- діапазон частот: 160 Гц ~ 16 кГц
- потужність на виході: 18W
- приєднання через 3,5 мм кабель або bluetooth (30 м)
- розміри: 6.5 х 7.5 см
- матеріал: пластик
- час роботи від одного заряду: до 4 годин
- функція приймання виклику
- акумулятор 1400 мА·год (4 години безперервно)
- вбудований мікрофон для Handsfree
- ексклюзивний італійський дизайн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vibe |
| Країна виробник | Італія |
| Сумарна потужність звуку | 18 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Мінімальна частота | 160 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 4 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | з функцією гучного зв'язку |
| Тип | віброколонки |
| Вид | bluetooth динамік |
| Живлення | від акумулятора |
| Формат акустики | 1 |
| Тип підключення | бездротове |
| Потужність, Вт | 18 |
| Габариті, см | 6.5 х 7.5 см |
- Ціна: 6 450 ₴






